Uroczystość wręczenia stypendiów ministra nauki i szkolnictwa wyższego

Uroczystość wręczenia dyplomów tegorocznym laureatom stypendiów ministra nauki i szkolnictwa wyższego za osiągnięcia w nauce oraz za wybitne osiągnięcia sportowe odbędzie się 6 marca 2012 r. o godz. 15.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W roku akademickim 2011/2012 stypendia ministra uzyskało 47 studentów, dzięki czemu uczelnia zajmuje czwarte miejsce w skali kraju.

Lista stypendystów ministra nauki i szkolnictwa wyższego za osiągnięcia w nauce oraz za wybitne osiągnięcia sportowe

Stypendyści proszeni są o kontakt z Biurem Promocji i Imprez Akademickich UŚ (tel. 32/3592152, e-mail: aleksandra.kielak@us.edu.pl) w związku z organizacją uroczystości.