facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Uniwersytet Śląski na targach rekrutacyjnych w Gruzji

Broszury informacyjne Uniwersytetu Śląskiego

Międzynarodowe targi rekrutacyjne „International Fair for Overseas Studies” to największe edukacyjne wydarzenie w Gruzji. Tegoroczna edycja odbywać będzie się 23 i 24 lutego 2018 roku w Tbilisi. Wydarzenie stanowi okazję do promocji polskiego szkolnictwa wyższego oraz wymiany informacji o systemie nauczania. Ofertę edukacyjną Uniwersytetu Śląskiego na stoisku Study in Poland zaprezentuje Giga Gogosashvili z Biura Rekrutacji Studentów Międzynarodowych UŚ.

Na targach Polska reprezentowana będzie z ogólnokrajową wizualizacją. Program pobytu polskich delegatów obejmuje również wizyty w uczelniach partnerskich oraz spotkanie B2B, które odbędzie się 22 lutego w Ministerstwie Nauki w Gruzji. Spotkanie z udziałem przedstawicieli uczelni gruzińskich otworzy ambasador RP w Gruzji Mariusz Maszkiewicz.

Informacje w języku gruzińskim dla kandydatów na studia znajdują się na stronie: admission.us.edu.pl/georgian