facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Tydzień adaptacyjny dla cudzoziemców rozpoczynających studia na UŚ

Zdjęcie: grupa studentów

Prawie 160 studentów z Ukrainy, Rosji, Białorusi, Chin, Gruzji, Uzbekistanu oraz Chin weźmie udział w tygodniu adaptacyjnym dla cudzoziemców podejmujących studia na Uniwersytecie Śląskim.

Spotkanie inaugurujące odbędzie się 26 września 2018 roku o godz. 10.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie uczelni. W wydarzeniu uczestniczyć będą kierownik Działu Współpracy z Zagranicą Agata Wójcik oraz kierownik Biura Rekrutacji Studentów Międzynarodowych Joanna Laskowska.

Podczas tygodnia adaptacyjnego studenci będą mieli okazję zapoznać się z uczelnią oraz uzyskać informacje dotyczące m.in. studiowania na Uniwersytecie Śląskim, działalnością samorządu studenckiego oraz oferowanego wsparcia. Przedsięwzięcie organizowane jest przez Biuro Rekrutacji Studentów Międzynarodowych UŚ już po raz siódmy.