Targi Książki w Katowicach 2014

Targi Książki w Katowicach

Od 21 do 23 listopada 2014 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej „Spodek” w Katowicach odbywać się będą IV Targi Książki. Wydarzenie będzie nie tylko prezentacją wydawnictw: literackich, naukowych, edukacyjnych, dla dzieci, religijnych oraz muzealnych. Podczas targów będzie miało miejsce również wiele interesujących spotkań z popularnymi autorami, a także imprezy towarzyszące, w tym: panele dyskusyjne, kącik plastyczny dla dzieci, gry i zabawy czy warsztaty dla nauczycieli. Dla odwiedzających przygotowano ciekawe konkursy.

Jednym ze współorganizatorów IV Targów Książki w Katowicach jest Uniwersytet Śląski. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Anna Komorowska, małżonka prezydenta RP. Oficjalne otwarcie targów odbędzie się 21 listopada o godz. 11.00.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie: www.targiksiazki.eu.