facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Szkolenie w zakresie tłumaczenia wspomaganego komputerowo – narzędzia CAT

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego organizuje szkolenie w zakresie tłumaczenia wspomaganego komputerowo – narzędzia CAT: obsługa programu memoQ,  które odbędzie się 10 czerwca 2015 r. w godzinach od 12.00 do 17.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (Katowice, ul. Bankowa 11a, poziom 0, sala komputerowa). Szkolenie poprowadzi certyfikowany trener programu memoQ dr Izabela Mrochen. Zapisy potrwają do 8 czerwca i są prowadzone osobiście w sekretariacie SPNJO (Katowice, ul. Szkolna 7, pok. 21), elektronicznie (e-mail: spnjo@us.edu.pl) lub telefonicznie (32 359 20 58). Dla pracowników SPNJO udział w szkoleniu jest bezpłatny (pozostali uczestnicy wnoszą opłatę). Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.spnjo.us.edu.pl.