Szkolenie „Venture capital – więcej niż kapitał!”

22 i 23 października 2014 r. o godz. 9.30 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12) odbędą się szkolenia „Venture capital – więcej niż kapitał!” w ramach kampanii o tej samej nazwie. Inicjatywa ma na celu wprowadzenie uczestników w tematykę funduszy venture capital. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się:

• jak dobrze przygotować opis przedsięwzięcia/produktu,
  • czy zatrudniać doradców oraz jak ich weryfikować,
  • na czym polega biznesplan,
  • jakie są tajniki term sheet – na co zwrócić uwagę przy zawieraniu umowy inwestycyjnej z funduszem.

Zapisy przyjmowane są pod numerem tel. 32 359 20 32 lub w Biurze Karier UŚ. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.bk.us.edu.pl.

Kampania „Venture capital – więcej niż kapitał” to program mający na celu przedstawienie przewag finansowania przez fundusze venture capital. Projekt skierowany jest do studentów, naukowców, przedsiębiorców, wszystkich osób, które mają pomysł na biznes i potrzebują środków do ich realizacji.