Szkolenie pt. „Różnice w kulturze biznesowej Polska – Indie”

21 stycznia 2014 r. odbędzie się kolejne szkolenie w ramach programu Master of Capgemini pt. „Różnice w kulturze biznesowej Polska – Indie”. Szkolenie poprowadzi przedstawiciel firmy. Podczas kursu poruszone zostaną takie tematy, jak:

• przyczyny prowadzenia szkoleń kulturowych w międzynarodowych firmach,
  • Indie – charakterystyka kraju,
  • szok kulturowy,
  • najważniejsze wymiary kultury Indii,
  • induska etykieta biznesowa,
  • Hinglish.

Szkolenie rozpocznie się o godz. 9.00 w sali nr 415 w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego (Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii – Katowice, ul. Bankowa 14). Zapisy prowadzone są drogą telefoniczną pod numerem 32 359 20 32. Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest bowiem jednoznaczny z jego akceptacją. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.