Szkolenie pt. „Odstresowalnia, czyli warsztaty radzenia sobie ze stresem”

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego oraz Grupa Warta organizują warsztaty radzenia sobie ze stresem, które odbędą się 24 marca 2015 r. o godz. 9.00 w rektoracie UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12, sala 133). Szkolenie umożliwi spojrzenie na problem stresu z wielu perspektyw. Program zajęć został skonstruowany tak, aby poszerzając wiedzę z zakresu psychologii stresu, lepiej zrozumieć swoje reakcje w trudnych sytuacjach. Uczestnicy zachęcani będą do refleksji na temat swojego sposobu przeżywania stresu ze wskazaniem na nierozłączność ciała i psychiki. Wspólnie zostaną wypracowane alternatywne sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Zapisy na warsztaty przyjmowane są telefonicznie pod numerem 32 359 20 32 lub osobiście w Biurze Karier UŚ.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem udziału w szkoleniach w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Uczestnictwo w warsztatach jest jednoznaczne z jego akceptacją.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.bk.us.edu.pl.