Szkolenie pt. „Nie tylko wiedza – umiejętności przydatne w pracy”

11 i 12 maja 2012 r. w sali 415 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii UŚ (Katowice, ul. Bankowa 14) odbędzie się szkolenie pt. „Nie tylko wiedza − umiejętności przydatne w pracy”. Zajęcia odbędą się:

• 11 maja 2012 r. (piątek) w godz. 11.00–15.00;
  • 12 maja 2012 r. (sobota) w godz. 9.00–15.00.

Celem warsztatów jest zaprezentowanie kompetencji związanych z komunikacją interpersonalną, radzeniem sobie ze stresem i etykietą w sytuacjach zawodowych.

Szkolenie poprowadzi Małgorzata Balewska − psycholog, trener, doradca zawodowy w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 32 359 20 32. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu udziału w szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Organizatorem wydarzenia jest Biuro Karier UŚ.