Szkolenie pt. „Którędy do sukcesu?”

29 lipca rozpoczną się zapisy na kolejne szkolenie z cyklu Akademia Rozwoju Kariery pt. „Którędy do sukcesu?”. Spotkanie odbędzie się 5 sierpnia 2015 r. od godz. 10.00 do 15.00 w Studenckiej Strefie Aktywności Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, sala 133). Uczestnicy będą mieli okazję zdobyć umiejętność świadomego budowania własnej kariery zawodowej.

Szkolenie poprowadzi Agata Brzóska z firmy Capgemini. Zapisy przyjmowane są telefonicznie pod numerem 32 359 19 82. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje na temat szkoleń organizowanych w ramach Akademii Rozwoju Kariery dostępne są na stronie: http://bk.us.edu.pl/akademia-rozwoju-kariery-2015.

Harmonogram szkoleń

Niebieski plakat z białym kompasem, tytułem szkolenia i logotypem Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego