Szkolenie pt. „Jak prezentują swoje produkty najlepsi – naucz się jak skutecznie komunikować swoje pomysły”

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości organizują szkolenie pt. „Jak prezentują swoje produkty najlepsi – naucz się jak skutecznie komunikować swoje pomysły”. Kurs odbędzie się 26 lutego 2014 r. o godz. 16.00 (sala 415, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UŚ, ul. Bankowa 14, Katowice – Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii). Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję:

•  zapoznać się z metodą prezentacji pomysłu opracowaną przez Simona Sineka – „Golden Circle”,
  •  dowiedzieć się jak wykorzystywać ten model w codziennych sytuacjach,
  •  przećwiczyć wykorzystanie tego modelu.

Szkolenie przeprowadzone będzie z wykorzystaniem materiałów multimedialnych opisujących teoretyczną część zagadnienia, po których nastąpi część warsztatowa. Zapisy odbywają się na stronie: www.eventbrite.co.uk.