Szkolenie pt. „Jak być dobrym mówcą”

W czwartek 4 grudnia 2014 r. w godz. 9.00–11.00 w Szkole Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego w Chorzowie odbędzie się szkolenie pt. „Jak być dobrym mówcą” (sala 306, III piętro). Szkolenie poprowadzi Michał Bal z Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club.

Michał Bal jest przewodniczącym Regionu Silesia w Studenckim Forum Business Centre Club, przedsiębiorcą, prowadzącym spółkę z branży rozrywkowej, pracuje także w charakterze inżyniera budowy. Przez kilka lat był przewodniczącym jednego z samorządów studenckich w Katowicach, a także członkiem Porozumienia Samorządów Uczelni Katowickich. Uczestniczył w wielu konferencjach naukowych, organizował prelekcje, szkolenia, był również politykiem i działaczem społecznym, aktywnie brał udział w debatach i publicznych dyskusjach.