Szkolenie oraz Dni Otwarte START-u

21 i 22 października 2009 r. Punkt Kontaktowy START zaprasza wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte START-u oraz na szkolenie "Blue Ocean Strategy, czyli słowo o unicestwieniu konkurencji", które odbędą na wydziałach Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Stoiska START-u znajdować się będą w holu głównym wydziałów: Nauk o Ziemi, Informatyki i Nauki o Materiałach - 21 października 2009 r. oraz Nauk Społecznych i w Instytucie Fizyki - 22 października 2009 r. w godzinach 10.00-14.00.
Przy stoiskach można spotkać się z konsultantami Punktu Kontaktowego START, uzyskać informacje o działalności Punktu, umówić się na spotkanie z doradcą biznesowym, otrzymać materiały promocyjne.

Zapraszamy także na warsztat pt. „Blue Ocean Strategy, czyli słowo o unicestwieniu konkurencji”, który odbędzie się 21 października 2009 r. o godzinie 13.00 na Wydziale Nauk o Ziemi w sali 2.2 (II piętro) oraz 22 października 2009 r. o godzinie 13.00 w Instytucie Fizyki Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii w sali nr 2 (na parterze).

Zapisy na warsztaty prowadzi Punkt Kontaktowy START pod numerem telefonu: (32) 359 21 76 lub e-mailem na adres: start@us.edu.pl (prosimy o podanie w mailu danych t.j. miasto, w którym chcieliby Państwo uczestniczyć w warsztacie, imię i nazwisko, kierunek studiów oraz telefon kontaktowy).