Szkolenie „Jak zdobyć atrakcyjną pracę?”

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego organizuje szkolenie pt. „Ona w biznesie. Jak zdobyć atrakcyjną pracę?”. Celem kursu jest zdobycie wiedzy na temat planowania kariery zawodowej. Szkolenie skierowane jest do studentek lub absolwentek uczelni poszukujących swojej pierwszej pracy lub wracających na rynek pracy po dłuższej przerwie, a także do osób, które chcą poznać techniki pomagające pozytywnie przejść proces rekrutacyjny.

Szkolenie odbędzie się 26 lutego 2015 r. o godz. 10.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (sala 133). Podczas spotkania uczestniczki:

• poznają procesy rekrutacyjne wykorzystywane w korporacjach,
  • dowiedzą się jak zaplanować swoją karierę,
  • zyskają wiedzę na temat najczęstszych błędów popełnianych w procesie rekrutacji,
  • nauczą się jak przedstawiać swoje umiejętności i atuty,
  • zbudują narzędzia, dzięki którym zwiększą swoje szanse w procesie rekrutacji,
  • zdobędą wiedzę na temat automotywacji.

Szkolenie poprowadzi Sabina Cieślar – menedżerka z wieloletnim doświadczeniem pracy w międzynarodowych korporacjach, inicjatorka projektu ONAwbiznesie.pl. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 32 359 20 32 lub bezpośrednio w Biurze Karier UŚ. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem udziału w szkoleniach w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest jednoznaczny z jego akceptacją.