Szkolenie „Jak za darmo być obecnym w mediach?”

08.03.2016 - 12:36, aktualizacja 05.11.2019 - 11:19
Redakcja: admin

W poniedziałek 14 marca 2016 roku odbędzie się szkolenie „Jak za darmo być obecnym w mediach?” organizowane przez Inkubatory.pl. uczestnicy spotkania dowiedzą się: jak występować w roli eksperta, jak kreować wydarzenia pod kątem mediów, jak pisać notatki prasowe oraz utrzymywać dobre relacje z dziennikarzami. Szkolenie rozpocznie się o godz. 17.00 w biurze AIP na Uniwersytecie Śląskim (sala 415, ul. Bankowa 14, Katowice).

Szkolenie poprowadzi Anna Latos – asystent w Zakładzie Zarządzania Mediami i Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego, finalistka programu trenerskiego Transformation.doc organizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Anna Latos zajmuje się budową i implementacją strategii komunikowania w programach realizowanych przez jednostki samorządu terytorialnego, we współpracy z Fachhochschule Erfurt przeprowadziła komparatystyczne badania dotyczące wykorzystania nowych mediów przez młodzież w Polsce i Niemczech.

Zapisy na szkolenie prowadzone są drogą elektroniczną: http://obecnosc-w-mediach.evenea.pl

Plakat informujący o szkoleniu