Szkolenie „Fotografia bez tajemnic”

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oraz Brodate Studio organizują szkolenie „Fotografia bez tajemnic”, które odbędzie się 10 września 2014 r. o godz. 14.00 w sali 416 AIP UŚ (ul. Bankowa 14, Katowice – Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii UŚ).

Podczas drugiego już kursu uczestnicy poznają tajniki powstawania dobrych zdjęć i nauczą się podstaw malowania światłem. Dowiedzą się jak zrobić dobry portret w plenerze i uchwycić piękne chwile spędzone z rodziną. Przed kursem należy zapoznać się z instrukcją swojego aparatu (ustawienia ISO, czasu naświetlania i przysłony).

Osoby, które uczestniczyły w poprzednim kursie zaproszone są na część praktyczną, która rozpocznie się o godz. 15.00. Nowi uczestnicy mogą wziąć udział w części teoretycznej, od godz. 14.00.

Wstęp jest wolny, obowiązuje rejestracja na stronie: www.foto-plener.eventbrite.com. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zapisów. Organizatorzy proszą o przemyślane zgłoszenia udziału.