Szkolenie dotyczące wizerunku w sieci

10.07.2019 - 16:58, aktualizacja 10.07.2019 - 16:58
Redakcja: admin

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w ramach Akademii Rozwoju Kariery organizuje szkolenie pt. „Wizerunek w sieci”, które odbędzie się 17 lipca 2019 roku o godz. 10.00 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12, s. 133). Spotkanie poprowadzi pracownik firmy Allianz.

Uczestnicy kursu będą mogli dowiedzieć się, w jaki sposób korzystać z internetu, w tym z portali społecznościowych, podczas budowania wizerunku. W czasie szkolenia zostaną poruszone zagadnienia dotyczące kreowania i znaczenia wizerunku w internecie.

Kurs adresowany jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie Biura Karier UŚ.