Szkolenie dotyczące CV i rozmowy kwalifikacyjnej

W ramach projektu „Kariera Przyszłego Milionera” Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego organizuje szkolenia, podczas których uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, a także jakie możliwości daje praca na etacie i jakie kroki można podjąć, aby założyć własną firmę. Szkolenia odbędą się 14 oraz 21 stycznia 2015 r. w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (sala 133, godz. 16.00–18.00).

Program spotkania poświęconego przygotowaniu CV oraz rozmowie kwalifikacyjnej obejmuje takie zagadnienia, jak:

• planowanie kariery,
  • kursy, szkolenia i certyfikaty a wymagania pracodawców,
  • profesjonalne CV, czyli jak przebić się przez tłum kandydatów,
  • świadome i skuteczne poszukiwanie pracy,
  • rozmowa kwalifikacyjna od kuchni, czyli czego oczekuje pracodawca,
  • przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej,
  • techniki zwalczania stresu,
  • podpisałem umowę i co dalej? Kolejne kroki kariery.

Szkolenie odbędzie się 14 stycznia 2015 r. Poprowadzi je Katarzyna Pawełczyk – menedżer i trener rozwoju osobistego. Zapisy na szkolenie są przyjmowane pod numerem telefonu: 32 359 20 32 lub w Biurze Karier UŚ. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem udziału w szkoleniach w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział jest jednoznaczny z jego akceptacją.