Szkolenie BK „Bezpieczna praca za granicą”

22 maja 2015 r. w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, sala 133) odbędzie się szkolenie pt. „Bezpieczna praca za granicą”. Warsztaty poprowadzą policjanci Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Podczas spotkania zostaną poruszone: tematyka istoty, obecnych form oraz skali zjawiska handlu ludźmi, a także zagadnienia dotyczące zapobiegania możliwości stania się ofiarą tego zjawiska, zwłaszcza w kontekście wyjazdów zagranicznych w celu podjęcia pracy lub odbycia stażu.

Szkolenie odbędzie się w następujących godzinach (do wyboru):

• 9.00–10.30,
  • 11.00–12.30,
  • 13.00–14.30.

Zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod numerem tel. 32 359 19 82. Liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.bk.us.edu.pl.