Szkolenie AIP „Wizja i innowacyjność”

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości organizują szkolenie „Wizja i innowacyjność”, które odbędzie się 14 maja 2014 r. o godz. 17.00 w sali 416 AIP UŚ (Katowice, ul. Bankowa 14, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii). Spotkanie ma na celu przedstawienie procesu poszukiwania i rozwijania wizji własnego biznesu oraz odkrywania innowacyjnych dróg i sposobów na jego prowadzenie.

Szkolenie poprowadzi Jacek Studziński – psycholog, muzyk, konsultant strategii komunikacji i marki. Przez 14 lat pracował jako planer strategiczny w największych agencjach reklamowych (m.in. D'Arcy, Leo Burnett, Grey i TBWA). Zajmował się także opracowywaniem strategii nowych marek, nowych produktów, prowadził warsztaty strategiczne. Prywatnie zajmuje się medytacją, poszerzaniem samoświadomości i zwiększaniem efektywności.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja na stronie: www.wizja.eventbrite.com. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów. Ze względu na niewielką liczbę miejsc organizatorzy proszą o przemyślane zgłoszenia.