Szkolenie AIP „Podstawy marketingu dla firm”

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości organizują szkolenie „Podstawy marketingu dla firm”, które odbędzie się 16 września 2014 r. o godz. 17.00 w sali 416 AIP UŚ (Katowice, ul. Bankowa 14, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii). Uczestnicy spotkania będą mieli okazję dowiedzieć się m.in.: jak stworzyć profesjonalna stronę internetową, jak uatrakcyjnić ofertę firmy (tekstowo i graficznie), a także czym jest budowanie relacji z klientami i partnerami biznesowymi.

Szkolenie poprowadzi Krzysztof Piekarski – dziennikarz prasowy, radiowy i internetowo-telewizyjny. Od ponad 18 lat aktywny zawodowo w mediach. Autor i realizator telewizji internetowej Harrold TV. Pracował w wielu redakcjach, w tym w „Wiadomościach Zagłębia”, „Kurierze Miejskim”, Radiu Top, Radiu Rezonans, Radiu Tak czy Radiu Fama. Współpracował z TVP. Prowadzi zajęcia dla młodych adeptów sztuki dziennikarskiej oraz szkolenia dla przedsiębiorców dotyczące komunikacji biznesu z mediami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja na stronie: www.podstawy-marketingu.eventbrite.com. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów. Ze względu na niewielką liczbę miejsc organizatorzy proszą o przemyślane zgłoszenia.