Sympozjum pt. „Pragnienie przestrzeni. Mathema a humanitas”

18 stycznia 2012 r. o godz. 13.45 odbędzie się pierwsze sympozjum Koła Naukowego Antropologii Literatury UŚ i Koła Naukowego Matematyków UŚ zatytułowane „Pragnienie przestrzeni. Mathema a humanitas”. Spotkanie odbędzie się w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 14, sala nr 554).

Seminarium rozpocznie prof. zw. dr hab. Jerzy Mioduszewski, który wygłosi wykład zatytułowany „Przestrzeń topologiczna”. Po wykładzie odbędzie się dyskusja, w której wezmą udział: dr hab. Leszek Zwierzyński z Zakładu Kultury Literackiej oraz członkowie Koła Naukowego Antropologii Literatury UŚ i Koła Naukowego Matematyków UŚ.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych Koła Naukowego Antropologii UŚ i Koła Naukowego Matematyków UŚ.