Sympozjum pt. „O-powiedzieć czas”

23 maja 2012 r. o godz. 14.00 na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, plac Sejmu Śląskiego 1, sala nr 301) odbędzie się II sympozjum Koła Naukowego Matematyków UŚ i Koła Naukowego Antropologii Literatury UŚ pt. „O-powiedzieć czas”.

Wykład inauguracyjny, zatytułowany „Aspekty czasu w »Lalce« Bolesława Prusa”, wygłosi dr hab. Ryszard Koziołek, dyrektor MISH oraz prorektor-elekt ds. kształcenia i studentów. Po wykładzie odbędzie się dyskusja, w której udział wezmą: dr hab. Leszek Zwierzyński, kierownik Zakładu Kultury Literackiej UŚ, a także członkowie obu kół naukowych.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych: www.antrolit.wordpress.com oraz www.knm.katowice.pl.