„Święta z szyszką w tle”

Koło Naukowe Edukacji Międzykulturowej działające na Uniwersytecie Śląskim oraz Stowarzyszenie Wsparcia Społecznego „Feniks” z Cieszyna organizują na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji UŚ czwartą edycję warsztatów pt. „Święta z szyszką w tle”. 17 grudnia 2015 r. w sali konferencyjnej WEiNoE odbędą się zajęcia praktyczne z zakresu ręcznego wykonywania ozdób choinkowych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Podopieczni zaprzyjaźnionych placówek będą mieli możliwość wraz ze studentami, pracownikami wydziału oraz przedstawicielami samorządu lokalnego udekorować bożonarodzeniowe drzewko oraz zaśpiewać kolędy. Projekt realizowany jest przy wsparciu Urzędu Miasta Cieszyna, Uniwersytetu Śląskiego oraz dzięki pomocy sponsorów.

Program spotkania