Spotkanie świąteczne Regionalnej Izby Gospodarczej na Uniwersytecie Śląskim

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach zaprasza społeczność akademicką Uniwersytetu Śląskiego do udziału w świątecznym spotkaniu członków i sympatyków, które odbędzie się 21 grudnia 2009 r. o godz. 17.00 w auli Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

W spotkaniu uczestniczyć będą: dyrektor Departamentu Koordynacji Polityki Strukturalnej w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego Piotr Żuber oraz Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Bożena Lublińska-Kasprzak.

JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś i prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk wezmą udział w uroczystości.

Przedświąteczne spotkanie będzie okazją do debaty poświęconej inicjatywom, jakie wspólnie podejmować mogą środowiska biznesowe i naukowe dla rozwoju przedsiębiorczości w regionie. Zaproszeni goście przedstawią aktualne informacje, dotyczące pozyskiwania funduszy europejskich, także na działania związane ze współpracą środowiska akademickiego ze środowiskiem przedsiębiorców.

Spotkanie uświetni występ Chóru Uniwersytetu Śląskiego „Harmonia”.

Wyłącznym partnerem spotkania jest MultiBank.