Strefa Credit Agricole na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu

26.03.2019 - 12:41, aktualizacja 26.03.2019 - 12:41
Redakcja: admin

27 marca 2019 roku w godz. od 8.00 do 17.00 w holu głównym Wydziału Filologicznego (Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5) zostanie ustawiona Strefa Credit Agricole. Spotkanie z pracownikami banku, które jest częścią programu „Maksymalni”, będzie okazją do odkrycia swojego potencjału i zdobycia pierwszej pracy.

„Maksymalni” to program edukacyjny realizowany przez Credit Agricole, który wspiera rozwój osobisty i zawodowy młodych ludzi. Nie tylko zachęca do odkrywania drzemiącego w nich potencjału, lecz również podpowiada, jak z sukcesem zamienić swoją pasję w biznes czy swobodnie poruszać się na rynku pracy.

W ramach wydarzenia studenci będą mogli zrobić test osobowościowy i predyspozycji zawodowych, wziąć udział w quizach pozwalających poznać swój potencjał i skorzystać z obecności doradców banku, a także uzyskać informację na temat produktów bankowych dedykowanych młodym ludziom.