Stoisko firmy PwC oraz warsztaty językowe

20 i 22 października 2014 r. od godz. 9.00 do 15.00 na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego (Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5) firma PwC Service Delivery Center prowadzić będzie rekrutację pracowników do nowej siedziby firmy w Katowicach. Przy stoisku zlokalizowanym w holu głównym przedstawiciele PwC będą udzielać informacji na temat warunków pracy oraz możliwości rozwoju w firmie.

Dodatkowo zorganizowane zostaną warsztaty językowe pt. „Język niemiecki w biznesie i finansach”, które odbędą się 22 października na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu. Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail: kariera_sdc@pl.pwc.com.

PwC Service Delivery Center w Katowicach wspiera działy audytu finansowego oraz doradztwa podatkowego spółek PwC, świadcząc usługi klientom z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Holandii oraz z krajów Europy Środkowo-Wschodniej. PwC w Katowicach to dynamicznie rozwijająca się jednostka, która obecnie zatrudnia blisko 700 pracowników.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.bk.us.edu.pl.