Spotkanie z przedstawicielami firmy VEO Worldwide Services

14.11.2016 - 09:29, aktualizacja 14.11.2016 - 09:29
Redakcja: admin

W środę 16 listopada 2016 roku od godz. 9.00 do 14.00 w holu głównym Wydziału Filologicznego w Sosnowcu (ul. Grota Roweckiego 5) odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firmy VEO Worldwide Services.

Wydarzenie kierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego posługujących się językiem niemieckim. Pracownicy VEO Worldwide Services omówią profil działalności firmy będącej częścią międzynarodowej korporacji, która dostarcza swoim klientom usługi B2B, zapewniając profesjonalne wsparcie w zakresie zakupów, sprzedaży, logistyki, jakości i zarządzania, IT, finansów oraz obszarów HR.

Podczas spotkania uczestnicy będą mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy oraz oczekiwaniami firmy wobec nowych pracowników.