Spotkanie z przedstawicielami firmy Steria Polska

10 maja 2012 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu (sala nr 1.23) w godz. 15.00–16.30 odbędzie się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z przedstawicielami firmy Steria Polska Sp. z o.o. Podczas spotkania firma przedstawi aktualne oferty pracy, zaprezentuje informacje dotyczące swojej działalności i dostępnych stanowiskach oraz rozpowszechni materiały promocyjne. Spotkanie skierowane jest do osób francuskojęzycznych, ale przede wszystkim do studentów trzeciego i piątego roku filologii romańskiej, języka francuskiego, języków stosowanych (język francuski + język angielski) oraz studentów Międzynarodowej Szkoły Nauk Politycznych.

Steria jest firmą francuską, dostarczającą usługi i rozwiązania informatyczne.

Udział w spotkaniu wiąże się z dokonaniem zapisu w Biurze Karier pod numerem telefonu: 32 359 20 32.

Ponadto 8 maja 2012 r. w godz. 9.00–15.00 w holu Wydziału Nauk Społecznych UŚ ustawione zostanie stoisko firmy, dające możliwość bezpośrednich konsultacji z jej pracownikami.

Organizatorem wydarzenia jest Biuro Karier UŚ.