Spotkanie z nauczycielami – opiekunami laureatów wojewódzkich konkursów przedmiotowych

22 czerwca 2015 r. o godz. 11.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się spotkanie Śląskiego Kuratora Oświaty z nauczycielami – opiekunami laureatów wojewódzkich konkursów przedmiotowych.

W programie znajdzie się wręczanie listów gratulacyjnych JM Rektora UŚ prof. zw. dr. hab. Wiesława Banysia nauczycielom i dyrektorom szkół oraz wykład dr. Marka Kaczmarzyka pt. „Neurobiologia talentu”.

W wydarzeniu udział wezmą: JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, śląski kurator oświaty mgr Stanisław Faber, poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej Krystyna Szumilas.

Spotkanie uświetni występ uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Katowicach.

O spotkaniu napisali również:

„Dziennik Zachodni” - „Spotkali się nauczyciele najzdolniejszych uczniów” (22.06.2015)