Spotkanie z cyklu „PPP – DOBRY WYBÓR!”

Katedra Publicznego Prawa Gospodarczego Wydziału Prawa i Administracji UŚ organizuje spotkanie z cyklu „PPP – DOBRY WYBÓR!”, które odbędzie się 23 listopada 2012 r. o godz. 13.00 w auli nr 2. Inicjatywa ma na celu promowanie idei partnerstwa publiczno-prywatnego poprzez dyskusje z ekspertami reprezentującymi dziedziny związane z realizacją zadań publicznych w formule 3P.

Gościem spotkania będzie Bartek Nawrocki − architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej  w Gliwicach, który wspólnie z Marcinem Jojko od kilku lat prowadzi w Katowicach pracownię projektową „Jojko+Nawrocki Architekci”.

Tematem spotkania będzie spójna polityka zagospodarowania przestrzennego miasta jako podstawa efektywnego wykorzystywania PPP.