Spotkanie organizatorów Ogólnopolskiego Konkursu Dziennikarskiego im. Krystyny Bochenek

3 października 2014 r. o godz. 15.00 w budynku Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej (CINiBA) odbędzie się spotkanie organizatorów Ogólnopolskiego Konkursu Dziennikarskiego im. Krystyny Bochenek z kapitułą konkursu oraz przedstawicielami środowiska dziennikarskiego. W spotkaniu wezmą udział: JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, marszałek województwa śląskiego Mirosław Sekuła, dyrektor Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego Robert Talarczyk, Magdalena Bochenek-Kępa z Fundacji im. Krystyny Bochenek, prof. Krystyna Doktorowicz z Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego, Kamil Durczok, Jan Dziadul, Anna Sekudewicz i Andrzej Zydorowicz.

Konkurs ma na celu uhonorowanie publikacji dziennikarskich związanych z województwem śląskim oraz jego kulturą, historią i społeczeństwem. Prace można zgłaszać do 25 stycznia 2015 roku. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie http://slaskie.pl/konkursdziennikarski.