Spotkanie informacyjne o kredytach studenckich - "Zabezpiecz swoje studiowanie"

W środę 21 października 2009 r. o godz. 12.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie UŚ odbędzie się spotkanie dotyczące kredytów studenckich.

Zabezpiecz swoje studiowanie to ogólnopolski projekt edukacyjny w zakresie problematyki szkolnictwa wyższego związanej z podniesieniem poziomu wiedzy młodzieży ponadgimnazjalnej i akademickiej o kredytach studenckich jako alternatywnej formy finansowania własnej edukacji.

Spotkanie przyjmie formułę prezentacji projektu oraz udzielenia informacji na temat kredytów studenckich, kolportaż materiałów informacyjnych, odpowiedzi na zadawane przez uczestników pytania. Do udziału w spotkaniu zostaną zaproszeni przedstawiciele banków udzielających kredytów studenckich, którzy będą mogli przedstawiać swoje stanowisko bezpośrednio przed studentami.