Spotkanie informacyjne na temat programu stażowego „Kariera na start”

10 stycznia 2013 r. o godz. 9.00 w auli nr 3 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego rozpocznie się spotkanie informacyjne dotyczące programu stażowego „Kariera na start”. Informacji na temat projektu będą udzielać przedstawiciele firmy SMG/KRC Poland HR. Spotkanie zakończy się o godz. 11.00.

„Kariera na start” jest programem stażowym skierowanym do studentów i absolwentów szkół wyższych. To projekt, którego celem jest stworzenie możliwości odbycia staży dla najlepszych studentów z województwa śląskiego. Program projektu składa się z pięciu części, dzięki którym wybrani zostaną laureaci, którzy docelowo odbędą staże w interesujących ich branżach, spójnych z ich kierunkiem studiów.

Wydarzenie organizuje Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego wspólnie z firmą SMG/KRC Poland Human Resources.