Spotkanie inaugurujące projekt „Katowice – bo warto”

15.01.2018 - 14:34, aktualizacja 15.01.2018 - 14:34
Redakcja: admin

18 stycznia 2018 roku w godz. od 12.00 do 14.00 w III Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Katowicach odbędzie się spotkanie inaugurujące projekt „Katowice – bo warto”, który ma na celu zachęcenie młodzieży do mieszkania i studiowania w Katowicach. Przedsięwzięcie pomyślane zostało jako dyskusje na temat perspektyw pracy, mieszkania, zarobków czy możliwości rozwoju. W spotkaniach uczestniczyć będą autorytety – przedstawiciele świata nauki i biznesu, którzy przekonywać będą, że warto związać swoją przyszłość z Katowicami.

W wydarzeniu inaugurującym cykl udział wezmą prorektor ds. kształcenia i studentów prof. dr hab. Ryszard Koziołek, prof. zw. dr hab. Tadeusz Sławek z Wydziału Filologicznego UŚ, wiceprezydent Katowic Waldemar Bojarun i skarbnik Katowic Danuta Kamińska. Spotkanie poprowadzi redaktor Radia Katowice Dawid Damszel.