Spotkanie autorskie z Pierre’em Mertensem

20 kwietnia 2012 r. o godz. 10.00 na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Grażyńskiego 53, sala nr 203) odbędzie się spotkania autorskie z Pierre’em Mertensem, autorem książki „Liesje”.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja „Spina”, działająca na rzecz dzieci z przepukliną oponowo-rdzeniową i innymi wadami rozwojowymi.

W ramach przedsięwzięcia zaplanowano również spotkania w Dziale Integracyjno-Biblioterapeutycznym Biblioteki Śląskiej (20 kwietnia 2012 r. o godz. 18.30) oraz w Samodzielnym Ośrodku Rehabilitacyjno-Oświatowym dla dzieci niepełnosprawnych Centrum Rozwoju Dziecka podczas Konferencji i III Spotkania dzieci z rozszczepem kręgosłupa operowanych prenatalnie (21 kwietnia 2012 r. o godz. 10.00).