Spotkanie autorskie z Maciejem Jastrzębskim

16.03.2017 - 16:54 aktualizacja 16.03.2017 - 16:54
Redakcja: admin

25 kwietnia 2017 roku o godz. 11.30 na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu rozpocznie się kolejne spotkanie z cyklu „Bliżej Rosji”, którego gościem będzie Maciej Jastrzębski – korespondent Polskiego Radia w Moskwie, autor książek „Matrioszka Rosja i Jastrząb”, „Klątwa gruzińskiego tortu”, „Krym: miłość i nienawiść”. Moderatorem rozmowy, której tematem stanie się m.in. najnowsza książka Macieja Jastrzębskiego zatytułowana „Rubinowe oczy Kremla. Tajemnice podziemnej Moskwy” (premiera 11 kwietnia 2017), będzie Paweł Łaniewski.

Organizatorami wydarzenia są Grupa Wydawnicza Helion oraz Koło Naukowe Rusycystów Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej UŚ „Rosyjska Ruletka”. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie „Rosyjskiej Ruletki”