Spotkania naukowe na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska

19.02.2016 - 14:19, aktualizacja 19.02.2016 - 14:19
Redakcja: admin

25 lutego 2016 roku na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Jagiellońska 28) odbędzie się kolejne spotkanie naukowe, podczas którego wykład wygłosi prof. Melvin Tyree (College of Forestry, Northwest A&F University, Yangling, Shaanxi, China).

Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wykładu pt. „The role of biomechanical properties of leaf cell walls in leaf-water relations: How negative turgor requires a re-evaluation of Höfler diagrams”.

Gospodarzem spotkania będzie prof. dr hab. Dorota Kwiatkowska, kierownik Zakładu Biofizyki i Morfogenezy Roślin Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŚ.

Szczegółowe informacje: www.wbios.us.edu.pl/tl_files/dzialalnosc/wyklady/spotkania-naukowe_2016-02-tyree.pdf.