Spotkania informacyjne dot. programu Corporate Readiness Certificate

09.01.2017 - 14:36, aktualizacja 09.01.2017 - 14:36
Redakcja: admin

Prestiżowy program Corporate Readiness Certificate (CRC) to adresowane do studentów bezpłatne zajęcia praktyczne z zakresu IT w 13. modułach tematycznych, które prowadzone są przez specjalistów z firm IBM oraz ING Services Polska. 12 stycznia 2017 roku odbędą się dwa spotkania informacyjne poświęcone temu programowi:

• w godz. 10.00–11.00 w Instytucie Informatyki UŚ (Sosnowiec, ul. Będzińska 39, sala B-5),
  • w godz. 13.00–14.00 w Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1A, aula P/0/01).

Podczas spotkania przedstawiciele firm IBM oraz ING Services Polska zaprezentują najważniejsze informacje na temat programu oraz opowiedzą o procesie rekrutacji.

ING Services Polska to centrum usług wspólnych zlokalizowanych w Katowicach, które dostarcza innowacyjne usługi informatyczne dla spółek Grupy ING na całym świecie. IBM jest światowym liderem w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych.

Szczegółowe informacje nt. programu dostępne są na stronie Biura Karier UŚ.