Sesja gry „Cashflow 101”

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości organizują sesję gry „Cashflow 101” oraz „Cashflow 202”, która odbędzie się 10 czerwca 2014 r. o godzinie 15.00 w sali 415 AIP UŚ (ul. Bankowa 14, Katowice – Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii UŚ).

Gra „Cashflow 101” ma charakter edukacyjny i uczy podstaw inwestowania. Dla najwytrwalszych już po kilku sesjach istnieje możliwość zagrania w zaawansowaną formę gry – „Cashflow 202”.

Uczestnicy podczas spotkania będą mieli okazję:

• dowiedzieć się, czym jest inteligencja finansowa,
  • dowiedzieć się, jak buduje się przychód pasywny,
  • przetestować swoje obecne umiejętności inwestycyjne,
  • udoskonalić swoją inteligencję finansową pod okiem niezależnego doradcy finansowego.

Rejestracja uczestników prowadzona jest na stronie: www.klub-cashflow.eventbrite.com. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zapisów. Ze względu na niewielką liczbę miejsc organizatorzy proszą o przemyślane zgłoszenia.