Seminarium zamykające studia podyplomowe i podsumowujące projekt „Społeczeństwo prosumenckie – prosumencka energetyka”

18.05.2016 - 17:16, aktualizacja 05.11.2019 - 11:19
Redakcja: admin

20 maja 2016 roku od godz. 14.30 do 19.00 na Wydziale Nauk o Ziemi  (Sosnowiec, ul. Będzińska 60, aula międzywydziałowa) odbędzie się seminarium zamykające studia podyplomowe i podsumowujące projekt „Społeczeństwo prosumenckie – prosumencka energetyka”, współfinansowany ze środków funduszy norweskich i krajowych w ramach Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego.

W ramach seminarium o godz. 16.00 odbędzie się debata pt. „Rola instytucji rozwoju regionalnego w promowaniu energetyki prosumenckiej”, w której wezmą udział przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego woj. śląskiego, Urzędu Miasta Katowice, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, Fundacji na Rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii, Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum S.A., Politechniki Śląskiej i Uniwersytetu Śląskiego.

Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 14.00.

Program seminarium.

Plakat zapowiadający wydarzenie