Seminarium pt. „Regionalna Strategia Innowacji...”

25 kwietnia 2012 r. w godz. 13.00–16.00 w sali Rady Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego (Instytut Matematyki, Katowice, ul. Bankowa 14, sala nr 227) w ramach 8. Studenckiego Festiwalu Nauki Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się seminarium pt. „Regionalna Strategia Innowacji – szansa na zwiększenie transferu wiedzy w regionie!”.

Seminarium skierowane jest do pracowników naukowo- dydaktycznych, doktorantów oraz osób zainteresowanych rolą świata nauki w Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego, przyszłościowymi technologiami dla województwa śląskiego, modelami komercjalizacji wiedzy oraz dobrymi praktykami współpracy pomiędzy sferą nauki i przedsiębiorstw.

Organizatorem spotkania jest Park Naukowo-Technologiczny „Technopark Gliwice” sp. z o.o.

Szczegółowy program
Formularz rejestracyjny