Seminarium pt. „Czytanie łączy pokolenia”

W czwartek 18 września 2014 r. od godz. 14.30 do 17.30 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbywać się będzie spotkanie pt. „»Czytanie łączy pokolenia«. Seminarium w Roku Czytelnika”. Celem przedsięwzięcia jest wymiana doświadczeń zawodowych i tzw. dobrych praktyk w zakresie promowania czytelnictwa przez szkoły, biblioteki publiczne i naukowe.

Spotkanie będzie okazją do wręczenia nagród w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym dla Uczniów „Biblioteka w oczach czytelnika”.

Organizatorami wydarzenia są: Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Zarząd Okręgu Śląskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego i Sekcja Bibliotekarska przy Okręgu Śląskim ZNP w Katowicach.