Rozmowy kwalifikacyjne kandydatów do programu Fulbrighta

14.03.2016 - 11:52, aktualizacja 14.03.2016 - 11:52
Redakcja: admin

15 marca 2016 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego odbywać będą się rozmowy kwalifikacyjne kandydatów do programu Fulbrighta – Visiting Research Graduate Traineeship Program. Program oferuje 11–12-miesięczne staże badawcze dla wybitnych, wykwalifikowanych studentów, posiadających rekomendacje z Polskich instytucji naukowych. Osoby, które pozytywnie przejdą proces rekrutacji odbędą staże naukowe w USA, w takich placówkach naukowych, jak: University of Virginia, University of Chicago, University of Texas Southwestern Medical Center i Oklahoma Medical Research Foundation.

Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są na stronie Polsko-Amerykańskiej Komisja Fulbrighta: www.fulbright.edu.pl