Regionalny finał konkursu „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości”

10 kwietnia 2012 r. o godz. 10.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego rozpocznie się finał regionalny VII edycji ogólnopolskiego konkursu „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości”.

Wydarzenie jest ogólnopolską inicjatywą studentów działających w Studenckim Forum Business Centre Club. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zadaniem uczestników jest rozwiązanie problemów (case studies), z którymi spotykają się przedsiębiorcy w realiach biznesowych.

Ostatnim etapem konkursu jest finał ogólnopolski, podczas którego spotkają się zwycięzcy finałów regionalnych.

Głównym partnerem konkursu „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości” jest Uniwersytet Śląski.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są na stronie: www.najlepsze-zajecia.pl.