Radio Egida ma już 43 lata

Egida

10 listopada 2012 roku Studenckie Studio Radiowe Egida będzie obchodzić 43. urodziny. Święto połączone będzie z Dniem Otwartym, który rozpocznie się o godzinie 12.00 w siedzibie radia – w Domu Studenta nr 1 w Katowicach-Ligocie. Osoby zainteresowane będą mogły zobaczyć pracę redaktorów Egidy „od kuchni”, poznać historię rozgłośni, ludzi którzy ją tworzą, wziąć udział w otwartej audycji urodzinowej, w trakcie której będzie możliwość przekazania pozdrowień. Dzień Otwarty Radia Egida będzie trwał do godziny 18.00. Natomiast od godz. 21.30 radio Egida wraz ze studenckim klubem Straszny Dwór zapraszają na dalszą część obchodów, które jak zapewniają organizatorzy odbywać się będą w rytmie najlepszych muzycznych hitów.

Szczegółowe informacje zostały opublikowane na stronie: www.egida.us.edu.pl oraz http://www.strachol.eu.

plakat   plakat