„Przeobrażenia w pomocy społecznej a edukacja i doskonalenie zawodowe pracowników socjalnych w Polsce i Republice Słowackiej" - konferencja naukowa

Studium Pracy Socjalnej Instytutu Socjologii Uniwersytetu Śląskiego, Sekcja Pracy Socjalnej Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Bielsku-Białej oraz Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi zapraszają do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej „Przeobrażenia w pomocy społecznej a edukacja i doskonalenie zawodowe pracowników socjalnych w Polsce i Republice Słowackiej”.

Konferencja odbędzie się 26 października 2009 r. na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 11, Katowice) w godz. 10.00 – 17.00.

Wszelkich informacji udziela sekretariat konferencji: mgr Monika Szpoczek, mgr Sylwia Zielińska, Studium Pracy Socjalnej IS, ul. Bankowa 11, pok. 1 B, 40-007 Katowice, tel. 0-32 359 17 24, tel./fax 0-32 359 21 27, e-mail: spssoc@us.edu.pl .

Program konferencji doc