Przedstawiciele uczelni na Ogólnopolskich Targach Edukacja 2019

20.03.2019 - 10:44 aktualizacja 20.03.2019 - 10:44
Redakcja: admin

Już w najbliższy wtorek 26 marca 2019 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej „SPODEK” w Katowicach rozpoczną się XXI Ogólnopolskie Targi Edukacja 2019. Przez dwa dni, 26 i 27 marca w godzinach od 9.00 do 16.00, osoby zainteresowane podjęciem studiów będą miały okazję do zapoznania się z aktualną ofertą edukacyjną szkół wyższych, zawodowych, policealnych oraz językowych, a także do nawiązania bezpośrednich kontaktów z przedstawicielami poszczególnych uczelni.

Przedsięwzięcie adresowane jest zarówno do uczniów szkół ponadpodstawowych, jak i studentów, którzy pragną rozwijać swoją wiedzę oraz zdobywać nowe umiejętności i kwalifikacje. Podczas targów przedstawiciele Uniwersytetu Śląskiego zaprezentują ofertę edukacyjną na rok akademicki 2019/2020. Ponadto na stoisku uczelni będzie można skorzystać z profesjonalnej porady doradcy zawodowego Biura Karier UŚ oraz rozwiązać quiz „U-kierunkuj się” i tym samym uzyskać informację o kierunkach dopasowanych do indywidualnych predyspozycji kandydata. O dodatkowe atrakcje zadbają członkowie Koła Naukowego Informatyków, którzy zabiorą odwiedzających w świat wirtualnej rzeczywistości.