Profesor Philip Zimbardo z wizytą w CINiBA

We wtorek 15 kwietnia 2014 r. między godziną 9.30 a 10.30 profesor Philip Zimbardo odwiedzi Centrum Informacji Naukowej i Bibliotekę Akademicką. CINiBA w swoich zbiorach posiada wszystkie książki autorstwa słynnego naukowca. Podczas wizyty Wydawnictwo Naukowe PWN, które jest wyłącznym wydawcą książek prof. Zimbardo, przekaże dodatkowe egzemplarze. Spotkanie będzie okazją do złożenia autografów na publikacjach. Następnie profesor spotka się z pracownikami i psychologami z Biura Wsparcia Studenta, którzy na co dzień udzielają bezpłatnych porad i wsparcia studentom i doktorantom.

Tego samego dnia  o godz. 12.00 w Kinie Kosmos Centrum Sztuki Filmowej (Katowice, ul. Sokolska 66) odbędzie się wykład profesora Philipa Zimbardo pt. „Transforming Evil into Heroic Goodness”. Szczegółowe informacje: www.us.edu.pl/wyklad-prof-philipa-zimbardo-pt-transforming-evil-heroic.

O wydarzeniu napisał portal „dlastudenta.pl” w artykule pt. „Otwarcie Centrum Zimbardo” (14.04.2014).