Próbny egzamin z języka angielskiego – Cambridge English First (FCE)

Egzaminatorzy Cambridge i lektorzy Uniwersytetu Śląskiego zachęcają do udziału w kolejnej edycji próbnego egzaminu z języka angielskiego – Cambridge English First (FCE). Egzamin odbędzie się 29 marca 2014 r. (sobota) o godz. 9.00 w siedzibie English Language Centre UŚ. Zostanie przeprowadzony przez egzaminatorów Cambridge bezpłatnie – uczestnicy opłacają jedynie koszty druku materiałów (2 zł).

Wydarzenie stanowi okazję do sprawdzenia własnych umiejętności, indywidualnych konsultacji i omówienia wyników, a także uzyskania wszelkich informacji o egzaminie Cambridge FCE Exam.

Osoby zainteresowane proszone są o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa nauczycielowi języka angielskiego w swojej szkole lub telefonicznie w Centrum Egzaminacyjnym ELC Uniwersytetu Śląskiego.

English Language Centre
Uniwersytet Śląski, ul. Bankowa 14, pok. 505